هتل های باکو به دلیل شرایط ویژه این شهر به انواع مختلفی تقسیم میشوند که یکی از آن دسته هتل های نزدیک دیدنی های شهر قدیمی است، هتل هایی که مشرف به شهر قدیمی هستند و نیازی نیست تا هزینه ای برای رفت و آمد و گشت زنی در این مناطق پرداخت کنید، زیرا میتوانید با چند دقیقه قدم زدن در نزدیکی هتل خود به مکان های دیدنی باکو در شهر قدیمی برسید و آنها را سیاحت کنید. در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین هتل های باکو نزدیک و داخل شهر قدیمی آشنا کنیم. لیست هتل هایی که در ادامه این مطلب به شما معرفی می کنیم بهترین هتل هایی هستند که در طی همکاری چندین ساله باکوگشت با آنها و رده بندی آنها با توجه به کیفیت اتاق ها، خدمات و سرعت دسترسی به دیدنی های شهر قدیمی انتخاب شده اند. با ما در ادامه همراه باشید.

لیست بهترین هتل های باکو در شهر قدیمی (ایچری شهر)

هتل ۴ ستاره تاپ شاه پلس باکو

اولین هتل پیشنهادی ما هتل ۴ ستاره تاپ شاه پلس است، یک هتل زیبا و مدرن با معماری سنتی و چشم نواز که در نگاه اول نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند، در ایچری شهر واقع شده است، سرویس ها و اتاق های بسیار شیک و سالن لابی بسیار زیبا و مشرف بودن به مناطق دیدنی شهر قدیمی، و همچنین میتوانید با چهار زبان؛ انگلیسی، روسی، آذربایجانی و ترکی با خدمات هتل مکالمه کنید. از جمله امکاناتی که این هتل در اختیار مسافران قرار میدهد میتوان به وای فای رایگان، سرویس ترانسفر، اسپا، پارکینگ اختصاصی، باشگاه بدن سازی، بار اختصاصی و کافی شاب،  و سرویس نظافت اشاره کرد.

تصاویر هتل شاه پلس باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل شاه پلس
هتل شاه پلس باکو ، هتلهای باکو

هتل ۵ ستاره تاپ فور سیزنس باکو – بهترین هتل باکو

بهترین هتل باکو، انتخاب اول مسافران و گردشگران خارجی در سفر به باکو. هتل فور سیزنس باکو مشرف به دریای خزر، شهر قدیمی و کاخ شیروان شاه است. این هتل ۵ ستاره که از بهترین هتل های باکو است دو رستوران و دو استخر شنای در خود گنجانده و تمام اتاق های آن به تهویه هوای داخلی مجهز شده اند. همچنین حمام و سرویس بهداشتی های آن با سنگ مرمر تزئین شده است. یکی از رستوران ها مخصوص غذاهای ایتالیایی و یکی دیگر مخصوص غذاهای دریایی میباشد که در اکثر اوقات پذیرایی میهمانان هستند. همچنین میتوانید، هتل فور سیزنس با موقعیت عالی که در آن واقع شده، فقط دو دقیقه تا مرکز خرید پارک بلوار و ۵ دقیقه تا موزه هنرهای آذربایجان فاصله دارد که میتوان آنرا بی نظیر توصیف کرد. از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، دو استخر شنای داخلی، اسپا، پارکینگ رایگان، بار اختصاصی و سرویس نظافت اشاره کرد.

تصاویر هتل فور سیزنس باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل فور سیزنس - هتل باکو
هتل فور سیزنس باکو ، هتلهای باکو

هتل ۵ ستاره سلطان این باکو

نزدیک ترین هتل بین هتل های باکو به قلعه دختر یا قیر قالاسی قلب تاریخی باکو، سلطان این پنج ستاره است. از ویژگی های منحصر به فرد این هتل میتوان به دکوراسیون و رستوران آذری با تراس که دید کاملی به شهر قدیمی و برج قلعه دختر دارد اشاره کرد. غذاهای لذیذ آذربایجانی و صبحانه در تراس طبقه سوم در دسترس هستند. همچنین سلطان این یکی از هتل هایی شهر قدیمی است که علاوه بر مشرف بودن به شهر قدیمی به بلوار ساحلی و دریا نیز دسترسی دارد. از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان در تمام هتل، رستوران، تراس اشاره کرد.

تصاویر هتل سلطان این باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل سلطان این باکو
هتل سلطان این باکو ، هتلهای باکو

هتل ۴ ستاره میوزیم این باکو

یکی از بهترین هتل های باکو، چهار ستاره و در شهر قدیمی باکو با معماری سنتی و چشم نواز آذری که فاصله ی کمی با برج تاریخی قلعه دختر و همچنین منظره دیدنی دریا و بلوار ساحلی دارد. صبحانه و غذاهای آذری و اروپایی در رستوران رو باز این هتل همه روزه سرو میشوند، پرسنل و خدمه هتل میوزیم این ۲۴ ساعته آماده هستند تا به میهمانان خدمت رسانی کنند آنها میتوانند به ۶ زبان؛ ترکی، آلمانی، اکراینی، روسی، آذری، انگلیسی با میهمانان مکالمه کنند . از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، پارکینگ اختصاصی، سرویس غذا، سرویس نظافت و … اشاره کرد.

تصاویر هتل میوزیم این باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو، هتل میوزیم این باکو
هتل میوزیم این باکو ، هتلهای باکو

هتل ۴ ستاره الد استریت باکو

موقعیت منحصر به فرد هتل الد استریت در شهر قدیمی و اتاق های شیک و تمیزش لذت اقامتی شیرین را نوید می دهد، یکی از هتل های تاپ موجود در محدوده ایچری شهر که بسیار از آن استقبال میشود. از نظر دسترسی به ساحلی و دیدنی های شهر قدیمی هم این هتل در یکی از بهترین مناطق قرار دارد. یک رستوران با طبخ غذاهای آذری و بین المللی نیز جز ویژگی های این هتل شیک است. از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، پارکینگ، صبحانه، رستوران، سرویس غذا، سرویس نظافت و کافی شاپ اشاره کرد.

تصاویر هتل الد استریت باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل الد استریت باکو
هتل الد استریت باکو ، هتلهای باکو

هتل ۳ ستاره کچیک گالا باکو

با کیفیت ترین هتل ۳ ستاره در منطقه‌ی شهر قدیمی باکو را باید به کچیک گالا نسبت داد، این هتل که طراحی آن سعی شده سادگی حرف اول را بزند بسیار مقرون به صرفه است. یک رستوران که میتوانید در آن به صرف صبحانه، ناهار و شام در ساعات مختلف مشغول شوید و از سکوت آن لذت ببرید . از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، رستوران، سرویس نظافت و … اشاره کرد.

تصاویر هتل کچیک گالا باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل کچیک گالا باکو
هتل کچیک گالا باکو ، هتلهای باکو

هتل سِون روم باکو

هتل کوچک و بسیار تمیز سوم روم از دیگر هتل هایی است که در منطقه شهر قدیمی بسیار شناخته شده است، این در فاصله ۲۰۰ متری قلعه دختر و موقعیت مناسبی از کاخ شیروان شاه واقع شده است. از امکانات این هتل یکی از مقرون به صرفه ترین هتل هایی است که توسط گردشگران توصیه میشود . از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، سرویس نظافت و … اشاره کرد.

تصاویر هتل سِون روم باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل سون روم باکو
هتل سون روم باکو ، هتلهای باکو

هتل ۳ ستاره الد باکو

فاصله ۵۰۰ متری تا دریای خزر، ۵ دقیقه تا کاخ شیروان شاه و برج قلعه دختر و ایستگاه مترو از ویژگی های این هتل است. یکی از هتل های قدیمی و با سابقه باکو که کیفیت بسیار خوبی دارد و پرنسل آن به ۴ زبان، ترکی، آذری، انگلیسی و روسی میتوانند مکالمه کنند . از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، سرویس غذا، پارکینگ، سرویس نظافت و … اشاره کرد.

تصاویر هتل الد باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل الد باکو
هتل الد باکو ، هتلهای باکو

هتل ۳ ستاره هوریزون باکو

موقعیت این هتل در مرکز شهر قدیمی است که به ثبت جهانی یونسکو رسیده اتاق های این هتل بسیار کلاسیک هستند و منظره دریا و شهر قدیمی را از پنجره های هر اتاق میشود مشاهده کرد. ۵ دقیقه تا کاخ شیروان شاه و ۳ دقیقه تا برج مایدن یا قلعه دختر فاصله دارد. یکی از ویژگی هایی که این هتل را از دیگر هتل های این منطقه متمایز کرده است اجازه ورود به حیوانات خانگی است . از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، پارکینگ، اجازه ورود حیوانات خانگی، سرویس غذا، رستوران، سرویس نظافت و … اشاره کرد.

تصاویر هتل هوریزون باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل هوریزون باکو
هتل هوریزون باکو ، هتلهای باکو

هتل ۳ ستاره قیز قالاسی باکو

 یکی از هتل های با کیفیت فاصله ۱۰۰ متری قلعه دختر که ساختاری کلاسیکی دارد، از ویژگی های این هتل میتوان به وجود یک اسپا در داخل هتل و فاصله ۵۰۰ متری تا ایستگاه مترو اشاره کرد. هتل قیز قالاسی یکی از هتل هایی است که اجازه ورود حیوانات خانگی را به هتل میدهد، همچنین این هتل یک سونا و باشگاه ورزشی هم دارد. از امکانات این هتل میتوان به وای فای رایگان، پارکینگ، اجازه ورود حیوانات خانگی، سرویس غذا، سرویس نظافت و … اشاره کرد.

تصاویر هتل قیز قالاسی باکو را میتوانید در زیل مشاهده کنید

هتل های باکو ، هتل قیز قالاسی باکو
هتل قیز قالاسی باکو ، هتلهای باکو

باکو گشت مجری تور باکو مستقر در شهر باکو با تجربه چندین ساله در این شهر فعالیت می کند که به شما کمک می کند تا بهترین هتل های باکو را با بهترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن رزرو کنید.

برای رزرو هتل های باکو توسط باکو گشت میتوانید اینجا کلیک کنید