اقامت آذربایجان ، سرمایه گذاری در آذربایجان ، ثبت شرکت در آذربایجان ، اقامت باکو ، اخذ اقامت دائم باکو ، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آذربایجان

اقامت آذربایجان ، ثبت شرکت در آذربایجان ، اقامت باکو

اقامت آذربایجان در باکو پایتخت این کشور با معماری مدرن، فرهنگ اصیل آذری در ادوار مختلف تاریخ است، بسیار لذت بخش است. باکو عروس قفقاز پایتخت سرزمین باد و آتش و غذاهای خوشمزه آذری است. شهری با جمعیت چند میلیونی که امنیت بی نظیری دارد و زندگی روزمره در آن بسیارهیجان انگیز است. با توجه به اینکه آذربایجان نزدیک ترین کشور اروپایی پیشرفته به ایران است و شهر باکو طبق برآورد سازمان‌ جهانی گردشگری در شش ماه گذشته باکو رشد چشمگیری در جذب توریسم داشته است و طبق پیش بینی های این سازمان و با سرمایه گذاری دولت آذربایجان چشم انداز بسیار خوبی پیش روی این شهر تاریخی و مدرن خواهد بود، از طرفی به دلیل اینکه شهر باکو و مردم آذری زبان آن دارای فرهنگ و تمدن و حتی خصیصه های شخصیتی مشابهی با ایرانیان هستند، شما با سرمایه گذاری مطمئن در پروژه های معرفی شده از جانب ما علاوه بر اینکه در یک شهر بسیار مدرن و رو به رشد و از همه مهمتر دارای آزادی‌های فردی و اجتماعی بسیار بالا و امنیت اجتماعی فوق العاده بالا، اقدام به خرید ملک می نمایید، سرمایه گذاری شما به دلایل زیردر آینده از رشد چشم گیری برخوردار خواهد شد.

 

روش های اخذ اقامت باکو آذربایجان

جهت اخذ اقامت آذربایجان طبق قوانین دولت آذربایجان شما می‌توانید از روش های زیر اقدام به درخواست به اداره مهاجرت آذربایجان نمایید:

اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در آذربایجان

بر اساس قوانین اداره مهاجرت هر شهروند خارجی می‌تواند با ثبت شرکت (با مسئولیت محدود یا سهامی خاص) و بدون اینکه نیازی به حضوری یک شهروند آذربایجانی در لیست تاسیس کنندگان شرکت باشد، یعنی شما می‌توانید برای ثبت شرکت حداقل از دو نفر که شهروند آذربایجان هم نباشند (هر دو می‌توانند ایرانی باشند) اقدام به تاسیس شرکت و انجام امور ذکر شده و تکمیل پرسنل (پرسنل کاری حتما باید آذری باشند و برای پرسنل خارجی نیاز به اخذ اجازه کار از اداره مهاجرت می‌باشد) نمایید. شما پس از تاسیس شرکت و انجام امور ذکر شده و راه‌اندازی شرکت می‌توانید اقدام به ارائه درخواست اخذ اقامت خود بصورت دو دوره‌ی شش ماهه و پس از آن بصورت یکساله به اداره مهاجرت آذربایجان نمایید و شایان ذکر است که در طول مدت اخذ اقامت و در نیمی از مدن اجازه اجازه اقامتشان از کشور آذربایجان خارج نشده باشید و حداقل در دوره شش ماهه ۹۱ روز و در دوره‌ی یکساله ۱۸۱ روز در کشور آذربایجان حضور داشته باشید.
میتوان گفت پروسه ثبت شرکت از هزینه‌ی کمتری نسبت به بقیه موارد جهت اخذ اقامت آذربایجان برخودار می‌باشد، اما بسیار مسیر پیچیده و پر دردسری را پیش رو دارد، لذا شرکت باکوگشت ضمن دارا بودن مجوزهای حقوقی امکان راهنمایی و مشاوره و یا انجام امور ثبت شرکت و اقامتی شما را خواهد داشت.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و خرید واحد تجاری

هر فردی طبق قوانین می‌تواند با ایجاد یک طرح کارآفرینی یا سرمایه گذاری در پروژه های معرفی شده دولتی به ارزش بیش از ۵۰۰ هزار منات اقدام به اخذ اقامت موقت شش ماهه و پس از آن دو دوره‌ی یکساله موقت و در نهایت اقامت ۵ ساله دائم نماید. که این مستلزم حضور مداوم در یک سال اولیه سرمایه گذاری در کشور آذربایجان و پرداخت کامل مبلغ پروژه مورد نظر می‌باشد.
چنانچه شما تمایل دارید در پروژه های ملی آذربایجان مشارکت نموده و یا قصد ایجاد یک طرح کارآفرینی؛ کارخانجات تولیدی، گردشگری و توریسم و … را دارید، شرکت باکوگشت ضمن دارا بودن مجوزهای حقوقی امکان راهنمایی و مشاوره و یا انجام امور سرمایه گذاری و اقامتی شما را خواهد داشت.

اخذ اقامت از طریق خرید آپارتمان مسکونی در آذربایجان – باکو

طبق قوانین بین المللی و همچنین قوانین کشور آذربایجان یک شهروند خارجی امکان خرید زمین را ندارد، اما طبق قوانین موجود در اغلب کشورها و آذربایجان هر فرد خارجی می‌تواند جهت اخذ اقامت آذربایجان بصورت یک یا دو دوره‌ی شش ماهه و سپس از آن بصورت یکساله با خرید آپارتمانی به ارزش بیش از ۱۰۰ هزار منات اقدام به اخذ اقامت خود نمایند، شرکت باکوگشت ضمن دارا بودن مجوزهای حقوقی امکان راهنمایی و مشاوره و یا انجام امور خرید آپارتمان و اقامتی شما را خواهد داشت.


اقامت آذربایجان

اقامت آذربایجان

 


اخذ اقامت از طریق سپرده گذاری در بانک های آذربایجان

سرمایه گذاری بصورت سپرده گذاری در بانک‌ های آذربایجان یکی دیگر از روش های اخذ اقامت در این کشور رو به توسعه است، طبق قوانین موجود در اغلب کشورها و آذربایجان هر فرد خارجی می‌تواند جهت اخذ اقامت آذربایجان بصورت یک یا دو دوره‌ی شش ماهه و سپس از آن بصورت یکساله با سپرده گذاری در بانک‌های آذربایجان به ارزش بیش از ۱۰۰ هزار منات اقدام به اخذ اقامت خود نمایند، شرکت باکوگشت ضمن دارا بودن مجوزهای حقوقی امکان راهنمایی و مشاوره و یا انجام امور سپرده گذاری و معرفی بانک‌های مورد اطمینان و اقامتی شما را خواهد داشت.

اقامت آذربایجان

چرا باید باکو گشت را انتخاب کنید؟

باکو گشت تنها مجری مستقیم تورهای باکو بصورت اختصاصی است که دفتر اصلی آن در باکو و دارای نمایندگی‌های زیادی در ایران است. در فرآیند خرید آپارتمان، سرمایه گذاری در نهایت اقامت آذربایجان در باکو، ما مرحله به مرحله با تیمی کاملا مجرب تمام تلاشمان را انجام میدهیم تا شما در نهایت موفق به خرید آپارتمان، سرمایه گذاری و اقامت آذربایجان شوید. از آنجایی که ما در باکو هستیم بر مراحل انجام کار بصورت کامل نظارت می کنیم.

اقامت آذربایجان

سرمایه گذاری مطمئن و پر سود

ثبات سیاسی در دولت آذربایجان و رفتار توام با احترام و عدم برخورد متفاوت با سرمایه گذاران ایرانی نسبت به دیگر کشورهای همسایه ، نزدیک ترین کشور اروپایی پیشرفته، کشوری متمول با منابع طبیعی فوق العاده و دلایل زیر سرمایه گذاری شما را سودمند خواهد نمود :

۱- آزادراه خلیج فارس به آسیای میانه(پروژه احداث آزادراه آستارا به باکو تا پایان سال ۲۰۱۷)
۲- خط راه آهن بندرعباس به منطقه آسیای میانه(تا پایان سال ۲۰۱۸)
۳- برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی نظیر جام ملت های اروپا در سال ۲۰۲۰، مسابقات فرمول یک (اتومبیلرانی)، مسابقات موسیقی سالانه جاز و …
۴- پروژه‌ی بسیار عظیم جزایر مصنوعی خزر که با سرمایه گذاری بیش از ۱۲۰ میلیارد دلار در حال انجام است
۵- پروژه ساخت مراکز تفریحی، ۲۰ هتل ۵ ستاره تاپ در مرکز شهر باکو با سرمایه گذاری دولت های حاشیه خلیج فارس(بیش از ۱۵ میلیارد دلار)
۶- پروژه انتقال انرژی از باکو به اروپا با سرمایه گذاری شرکت‌های آلمانی و انگلیسی مطرح نظیر(British Petroleum)

اقامت آذربایجان

خرید آپارتمان در باکو

طبق قوانین مهاجرت در کشور آذربایجان هر فردی با خرید ملک با ارزش بیش از ۱۰۰ هزار منات می تواند اقدام به اخذ اجازه موقت شش ماهه و یکساله و در نهایت پس از چند سال اخذ اقامت دائم (۵ ساله) نماید.

شما با داشتن اقامت آذربایجان بصورت موقت و یا دائم از خدمات اجتماعی بالایی در آذربایجان بهره‌مند خواهید شد و علاوه بر آن می‌توانید ضمن سفر بسیار راحت به کشورهای آسیای میانه، اخذ ویزای اروپا (شینگن) و ویزای آمریکا یا کانادا برایتان به سهولت بسیاری برایتان میسر خواهد شد.
در صورت خرید از پروژه های معرفی شده از جانب ما تسهیل و تسریع در روند اخذ اقامت موقت و دائم شما را برایتان فراهم خواهیم کرد. قابل توضیح است که خرید ملک و اخذ اقامت فرآیند اداری بسیار طولانی که در صورت نداشتن اطلاعات کافی و مشاور خوب برای شما خواهد داشت. اگر نیاز به سوال یا اطلاعات بیشتری در این مورد دارید میتوانید در همین صفحه از طریق پشتیبان آنلاین مطرح نمونده و پاسخ مناسب را دریافت کنید و سپس نسبت به دریافت اطلاعات اقدام کنید.

 

پاسخگویی ۹ تا ۲۱
تماس از طریق تلگرام یا واتس اپ

Email: mail@thisisbaku.com