هتل باکو : دریای خزر یا دریای کاسپین بزرگترین دریاچه جهان با مساحت حدود ۴۰۰ هزار کیلومتر مربع محصور بین ۵ کشور ایران ، روسیه ، آذربایجان ، ترکمنستان و قزاقستان است که قسمت عمیق آن در آبهای ایران و قسمت کم عمق آن در خلیج باکو واقع شده است. به دلیل عمق نسبی کمتر دریای خزر در باکو این شهر ضمن استفاده بیشتر از منابع طبیعی آب هایی به مراتب تمیز تر از بخش جنوبی دارد لذا این مسئله سبب شده باکو که زیباترین شهر ساحلی خزر میباشد بهترین امکان را برای استفاده از جاذبه های ان برای جذب توریست نماید. در این مطلب بهترین هتل های ساحلی باکو را به شما معرفی می کنیم.

ساحل شنی با ماسه های طلایی ، پلاژهای زیبا ، پارک های آبی ساحلی باکو و رستوران های ساحلی باکو در کنار امکانات و بازی های آبی می تواند هتل های ساحلی باکو را برای توریست ها در فصل گرم سال جذب خود کند.

کشور آذربایجان و شهر باکو شاید پیشرفته ترین کشور همسایه نزدیک به ما باشد که اگر هر وقت اراده سفر به باکو را داشته باشیم

با تهیه ویزای آذربایجان در کمتر از چند ساعت به صورت فوری میتوانیم به صورت زمینی با ورود به شهرهای مرزی خودمان در آستارا در استان گیلان و یا مرز بیله سوار در استان اردبیل در کمتر از ۳ تا ۵ ساعت به باکو برسیم و یا اگر قصد سفر هوایی داشته باشیم تقریبا بین دو تا سه پرواز روزانه از شرکتهای هواپیمایی ماهان ، شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا شرکت هواپیمایی بوتا آذربایجان در یک پرواز ۱ ساعته به باکو قدم بگذاریم. شهر باکو پس از استقلال آذربایجان در کمتر از ۱۰ سال اخیر توانسته به یکی از قطبهای گردشکری شرق اروپا تبدیل شود و در سال ۲۰۱۷ توانست به انتخاب سازمان جهانی گردشگری یکی از سه کشور پیشرو در زمینه‌ی توسعه گردشگری در دنیا قرار دارد.

 این پیشرفت مدیون برنامه ریزی دقیق دولت آذربایجان در رسیدن به این جایگاه بود که برای رسیدن به این مهم اقدام به ساخت زیر ساختهای گردشکری همانند فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو به شکل بسیار مدرن و بینظیر ، ساخت بیش از ۲۰۰ هتل باکو و مجموع ۵۰۰ هتل آذربایجان ، ساخت زیر ساختهای جاده ای و گردشگری و همچنین نکته بسیار حایز اهمیت برگزاری رویداهای ورزشی ، مسابقات مهم ورزشی نظیر مسابقات فرمول یک گرند پری باکو ، مسابقات المپیک اروپایی یا بازیهای اروپایی باکو ، مسابقات ، مسابقات جام جهانی فوتبال زنان در باکو ، مسابقات اتومبیل رانی دی تی ام  و …. ویا در موسیقی ، جشنواره موسیقی جاز در شهر قبله ، مسابقات موسیقی یورو ویژن در باکو و  …. نمود .

مهمترین نکته در جذب توریست هتل و کیفیت هتل می باشد . می توان از همه کسانی که به باکو و استانبول سفر کرده اند سوال کرد که کیفیت هتل های ساحلی باکو بهتر هستند یا استانبول ؟ قطعا با  پاسخی: هتل باکو بسیار باکیفیت تر و بهتر از همان هتل ها با همان برند در استانبول هستند.

شرکت باکو گشت بیش از ۸ سال است که در باکو به صورت تخصصی اقدام به ارزیابی تک تک هتل های ساحلی باکو نموده و میتواند بهترین هتل باکو را با توجه به جمع اوری نظرات میهانان خود در اختیارتان قرار دهد.

بهترین هتل های ساحلی باکو

هتل ۵ ستاره بیلگه بیچ باکو

هتل بیلگه بیچ باکو ، هتل باکو
هتل بیلگه بیچ باکو ، هتل های ساحلی باکو

هتل بیلگه بیچ باکو واقع در منطقه بیلگه در ۳۰ کیلومتری شهر باکو واقع شده که در ۱۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی حیدر علی اف قرار دارد. مسیر رفت و آمد هتل توسط یک بزرگراه ۱۰ باند به شهر باکو مرتبط می شود که این مسله سبب میشود تا شما کمتر از ۲۰ دقیقه در مرکز شهر باشید. هتل در ابتدا با برند جمیرا بیچ باکو شروع به کار کرد و پس از مدتی جزیی از مجموعه اتوگراف شد و به صورت برند مستقل بیلگه بیچ ادامه کار داد. این هتل به انتخاب باکو گشت ، تریپ ادوایزر و بوکینگ بهترین ۵ ستاره ساحلی باکو محسوب میشود. امکانات هتل تمام و کمال هست. هتل ۱۷۶ اتاق و سویت با بالکن رو به دریا بزرگ و یک سویت پرزیندنتال فوق لاکچری و گران قیمت می باشد. از امکانات هتل میتوان گفت جنگل اختصاصی ، ساحل و پلاژ اختصاصی ، رستوران دریایی ، پارک آبی بزرگ عالی ، ویلای سه خوابه ساحلی ، زمین فوتبال ، والیبال، بسکتبال ، تنیس ، محل فرود هلیکوپتر ، ۷ رستوران و بار ، حمام ترکی ، سونا و جکوزی ، استخر فضای بسته و باز ، مهد کودک و ….. می باشد.

هتل بیلگه بیچ باکو  در بیش از ۲۰ طبقه دارای یک لوستر با ۷۰۰۰۰ لامپ ال ای دی و وزن ۱۰ تن بزرگترین لوستر جهان را در خود جای داده است.

هتل ۵ ستاره اسپرینگ باکو

قیمت تور باکو هتل اسپرینگ، باکو گشت
هتل اسپرینگ، هتل های ساحلی باکو

هتل اسپرینگ باکو  واقع در منطقه بیلگه در ۳۵ کیلومتری شهر باکو واقع شده که در ۱۰ کیلومتری سومقایت قرار دارد. مسیر رفت و آمد هتل توسط یک بزرگراه ۱۰ باند به شهر باکو مرتبط می شود که این مسئله سبب میشود تا شما کمتر از ۳۰ دقیقه در مرکز شهر باشید. منطقه نو خانه در شهر باکو محل استراحت تابستانی مردم باکو و تورسیت ها بوده است نو خانا دارای بیش از ۱۰۰ رستوران ساحلی با غذاهای بسیار عالی و غذای محبوب مردم آذربایجان یعنی قطاب می باشد. هتل در ابتدای سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرده است.این هتل ۸۰ اتاق و سویت با بالکن رو به دریا بزرگ و ۱۰ سویت و ۱۵ ویلا  میباشد.از امکانات هتل میتوان گفت  ، ساحل و پلاژ اختصاصی ، رستوران ، پارک آبی بزرگ عالی، زمین ، والیبال، بسکتبال ، ،سینما و بار ، حمام ترکی ، سونا و جکوزی ، استخر فضای بسته و باز ، مهد کودک و خدمات پزشکی می باشد.

هتل آف باکو

هتل باکو ، هتل های باکو
هتل های ساحلی باکو ، هتل آف باکو

هتل آف باکو  واقع در منطقه بیلگه در ۳۵ کیلومتری شهر باکو واقع شده که در ۱۰ کیلومتری سومقایت قرار دارد. مسیر رفت و آمد هتل توسط یک بزرگراه ۱۰ باند به شهر باکو مرتبط می شود که این مسئله سبب میشود تا شما کمتر از ۳۰ دقیقه در مرکز شهر باشید. منطقه نو خانه در شهر باکو محل استراحت تابستانی مردم باکو و تورسیت ها بوده است نو خانا دارای بیش از ۱۰۰ رستوران ساحلی با غذاهای بسیار عالی و غذای محبوب مردم آذربایجان یعنی قطاب می باشد. هتل آف باکو یک هتل های ساحلی باکو ۴ ستاره قدیمی است که هتل بیش از  ۱۰۰ اتاق و سویت با بالکن رو به دریا بزرگ و ویلا  میباشد.از امکانات هتل میتوان گفت  ، ساحل و پلاژ اختصاصی ، رستوران ، پارک آبی بزرگ عالی ، زمین ، والیبال، بسکتبال ، ،سینما و بار ، حمام ترکی ، سونا و جکوزی ، استخر فضای بسته و باز ، مهد کودک و خدمات پزشکی می باشد.

هتل اینتوریست باکو

هتل این توریست باکو ، هتل باکو
هتل های ساحلی باکو ، هتل این توریست

هتل اینتوریست باکو دارای ۱۵۰ اتاق از مجموعه ۵ ستارهای برند اینتوریست با ۸۰ سال سابقه است که بهترین ۵ ستاره کوچک باکو با معماری مدرن ، شیک و خودمانی است.در بین هتل های ساحلی باکو موقعیت این هتل در ۵۰۰ متری میدان آز نفت ، ۵۰۰ متری میدان پرچم، منظره دریا  و بلوار ملی ، چرخ و فلک بزرگ باکو،  شهر قدیمی و خیابان برندها یا نفچیلار قرار گرفته است .فاصله اینتوریست با دریا کمتر از ۳۰۰ متر می باشد.

باکو گشت تنها مجری تور باکو مستقر در باکو آذربایجان با کادری مجرب و قیمت های ثابت در تمام ایام سال میتواند بهترین هتل باکو را برایتان رزرو کند