هتل باکو ؛ در دنیا هتل های ۴ ستاره از استقبال بیشتری نسبت به هتلهای  ۳ یا ۵ ستاره برخوردارند و در شهر باکو از مجموع هتل ها بیش از ۶۰ درصدشان چهارستاره ها را شامل می شوند.

کشور آذربایجان و شهر باکو شاید پیشرفته ترین کشور همسایه نزدیک به ما باشد که اگر هر وقت اراده سفر به باکو را داشته باشیم با تهیه ویزای آذربایجان در کمتر از چند ساعت به صورت فوری میتوانیم به صورت زمینی با ورود به شهرهای مرزی خودمان در آستارا در استان گیلان و یا مرز بیله سوار در استان اردبیل در کمتر از ۳ تا ۵ ساعت به باکو برسیم ویا اگر قصد سفر هوایی داشته باشیم تقریبا بین دو تا سه پرواز روزانه از شرکتهای هواپیمایی ماهان، شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا شرکت هواپیمایی بوتا آذربایجان در یک پرواز ۱ ساعته به باکو قدم بگذاریم.

شهر باکو پس از استقلال آذربایجان در کمتر از ۱۰ سال اخیر توانسته به یکی از قطبهای گردشکری شرق اروپا تبدیل شود و در سال ۲۰۱۷ توانست به انتخاب سازمان جهانی گردشگری به عنوان اولین شهر در جذب توریست در دنیا انتخاب شود . این پیشرفت مدیون برنامه ریزی دقیق  دولت آذربایجان در رسیدن به این جایگاه بود که برای رسیدن به این مهم اقدام به ساخت زیر ساختهای گردشگری همانند فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو به شکل بسیار مدرن و بینظیر ، ساخت بیش از ۲۰۰ هتل باکو و مجموع ۵۰۰ هتل آذربایجان ، ساخت زیر ساختهای جاده ای و گردشگری و همچنین نکته بسیار حائز اهمیت برگزاری رویداهای ورزشی ، مسابقات مهم ورزشی نظیر مسابقات گرندپری فرمول یک باکو ، مسابقات المپیک اروپایی یا بازیهای اروپایی باکو ، مسابقات ، مسابقات جام جهانی فوتبال زنان در باکو ، مسابقات اتومبیل رانی دی تی ام  و …. ویا در موسیقی ، جشنواره موسیقی جاز در شهر قبله ، مسابقات موسیقی یورو ویژن در باکو و  …. نمود .

 بهترین هتل باکو ۴ ستاره

مهمترین نکته در جذب توریست هتل و کیفیت هتل می باشد . می توان از همه کسانی که به باکو و تفلیس یا استانبول سفر کرده اند سوال کرد که کیفیت هتل های ۴  ستاره برند در باکو بهتر هست یا خیر ؟ قطعا در پاسخ خواهید شنید: برند هتل باکو بسیار با کیفیت تر و بهتر هستند در مقایسه با همان برند در استانبول یا تفلیس

شرکت باکو گشت بیش از ۸ سال است که در باکو به صورت تخصصی اقدام به ارزیابی تک تک هتل های باکو نموده و میتواند بهترین هتل باکو را با توجه به جمع اوری نظرات میهانان خود در اختیارتان قرار دهد.

هتل ۴ ستاره پارک این رادیسون باکو

هتل پارک این رادیسون با شعار به زندگیتان رنگ میبخشیم با مجموعه بیش از ۱۴۰ هتل زنجیره ای در اروپا و آسیا فعالیت خود را را از سال ۲۰۰۰ آغاز نومده است که به انتخاب باکو گشت ، تریپ ادوایزر و بوکینگ بهترین هتل باکو می باشد.

پارک این رادیسون واقع در میدان آزاد لیق ، بندر باکو ، خیابان نفت چی لار ، مرکز خرید پورت باکو و کاملا روبروی مرکز خرید پارک بولوار در بهترین موقعیت ممکن شهری در هتل های باکو واقع شده است به طوری که پایتان را زمانی که بیرون از هتل میگذارید انطرف خیابان مرکز خزید ، اسکله کشتی مروارید برای گشت و بلوار ملی قرار گرفته است . هتل پارک این باکو دارای ۲۴۸ اتاق با کیفیت عالی و اتاقهایی با رنگهای بسیار شاد پذیرا شما خواهد بود . هتل رنگها در هتل های باکو بهترین انتخاب خواهد بود.

رزرو هتل باکو
هتل پارک این – رزرو هتل باکو

هتل ۴ ستاره هالیدی این باکو

هتل هالیدی این یعنی برندی که سالانه ۱۵۰ میلیون میهمان را در ۷۷۴ هزار اتاق خود در سراسر جهان جهان پذیرا می باشد . امروز یکی از معتبرترین برندهای معتبر هتل زنجیره ایی در دنیا قطعا هتل هالیدی این محسوب می شود. اما هتل چهار ستاره هالیدی این باکو دارای ۱۸ طبقه۲۲۳ اتاق و ۲۳ سویت بی نظیر و فوق العاده و ۱۳ اتاق کنفرانس و بهترین رستوران در بلندترین طبقه ، تجربه ای دل انگیز را برایتان رقم خواهد زد. میدان آزاد لیق ، بندر باکو ، خیابان نفت چی لار و کاملا مرکز خرید پورت که روبروی هتل واقع شده همه و همه در کنار شما هستند . اگر ۴ ستارهای لوکس با استخر می خواهید اصلا در انتخاب هالیدی این باکو تردید نکنید چون در بین بهترین هتل های ۴ ستاره باکو است.

هتل هالیدی این باکو ، هتل باکو
هتل هالیدی این باکو ، هتل باکو

هتل ۴ ستاره شاه پلس

هتل شاه پلس در باکو با ۴۰ اتاق و سویت چهارستاره ایی رویایی در شهر قدیمی باکو یا همان ایچری شهر واقع شده که شما در بدو ورودتان به شهر قدیمی ضمن انکه به بخشی از تاریخ آذربایجان و شهر باکو پا گذاشتید در لحظه ورود به هتل فکر میکنید در یک موزه تمیز و شیک اقامت دارید .شاه پلس موقعیت بینظیری دارد. شهر قدیمی ، قلعه دختر یا قیز قالا ، میدان فواره ها و تارگوویی از همه طرف شما را احاطه کرده و اقامتتان در طول فصل سرد یا گرم سال به خاطر حضور توریست ها و زیبایی ها شما را سرگرم میکند. هتل باکو شاه پلس یکی از بهترین هتل های باکو با موقعیت مکانی فوق العاده است که نباید در انتخاب ان تردید کرد اگر اولین بار است که قصد سفر به باکو را دارید حتما این هتل را انتخاب کنید.

، هتل باکو ، هتل شاه پلس باکو
هتل شاه پلس باکو ، هتل باکو

هتل ۴ ستاره آزکوت باکو

وقتی مثلا صحبت باکو می شود بیدرنگ خیابان تارگوویی یا نظامی مقصدی است که شما ختما برای بازدید در نظر خواهید داشت  این خیابان که به شانزلیزه باکو نیز مشهور است همیشه شلوغ و گرمای مملو از حضور تورستها را در خود دارد رستورانها بارهای باکو ، دیسکو های باکو و پیاده روهایی تمیز با رستورانها و کافه هایی که در دو طرف خیابان حضور دارند سفر شما را دو چندان جذاب خواهند کرد. هتل آزکوت با بیش از ۴۰ اتاق در وسط تارگویی و میدان فواره های باکو یک چهر ستاره خوب است که قیمت بسیار مناسب ان شما را حتما از انتخاب این هتل باکو مشعوف خواهد کرد

هتل های باکو ، هتل آزکوت
هتل آزکوت باکو، هتل باکو

هتل ۴ ستاره سنترال پارک باکو

هتل سنترال پارک باکو  با بیش از ۸۰ اتاق در ۱۲ طبقه و رستوران بینظیرش در طبقه دوازدهم در مرکز شهر روبروی خیابان تارگویی و در کنار مرکز خرید ۲۸ یا همان ایگیرمی سکیز مال واقع شده است. یک هتل چهار ستاره با اتاق های بزرگ و امکانات عای و صبحانه عالی میتواند ضمن قیمت مناسبش در طول سال سفری ارزان قیمت با کیفیت را برایتان بوجود آورد. سنترال پارک باکو یکی از هتل هایی است که باکو گشت به خاطر موقعیت خوبش و قیمت مناسبش توصیه ای برای شما در سفر به باکو به شما کند.

هتل های باکو ، هتل سنترال پارک
هتل سنترال پارک باکو، هتل باکو

هتل و سوئیت ۴ ستاره استی بریج باکو

هتل سوئیت استی بریج باکو با بیش از ۱۰۰ اتاق در ۱۲ طبقه و رستوران بینظیرش در طبقه دوازدهم در مرکز  روبروی مرکز خرید ۲۸ یا همان ایگیرمی سکیز مال شهر واقع شده است . هتل سوئیت با اتاقهای بزرگ و امکانات عای و صبحانه عالی میتواند ضمن قیمت مناسبش در طول سال سفری ارزان قیمت با کیفیت را برایتان بوجود آورد. استی بریج تنها سویت هتل باکو هست که شما می توانید ضمن استفاده از صبحانه بسیار عالی از امکانات یک سوئیت مثل وسایل پخت وپز گاز ، فر ، اتو ، ماشین لیاس شویی و ظرف شویی برای مدیریت هزینه هایتان همانند یک آپارتمان شخصی بهره ببرید.

هتل های باکو ، هتل آپارتمان استی بریج
هتل آپارتمان استی بریج باکو

باکو گشت تنها مجری تور باکو مستقر در باکو آذربایجان با کادری مجرب و قیمت های ثابت در تمام ایام سال میتواند بهترین هتل باکو را برایتان رزرو کند.