حواله پول باکو ، ارسال پول به باکو آذربایجان

حواله پول یا ارسال پول به نقاط مختلف دنیا همواره یکی از چالش های ایرانیان بوده است. اگر شما هم نیاز دارید به آذربایجان پول ارسال و یا دریافت کنید میتوانید از خدمات ما استفاده کنید و حواله های دلاری، یورویی، مناتی و ... را در آذربایجان به راحتی دریافت کنید یا آنها را نقد و در ایران دریافت کنید.

حواله پول به باکو ، حواله پول به آذربایجان، ارسال پول به آذربایجان، دریافت پول از آذربایجان

انجام انواع حواله های پول (دلار، یورو، منات) به باکو آذربایجان و بالعکس در کمترین زمان

با توجه به وجود تحریم های بین المللی و مشکلات انتقال پول بین ایران و سایر کشورهای دنیا، سوکیت میتوانید این مشکلات را تا حدی برای شما حل کند، قطعا شما هم نام همسایه شمالی ایران را شنیده اید، کشور جمهوری آذربایجان به مرکزیت باکو، کشوری که فاصله چندانی با ما ندارد و در حاضه دریای خزر یکی از بزرگترین استخراج کنندگان منابع طبیعی همچون نفت و گاز می‌باشد.
شهر باکو پایتخت این کشور زیباترین شهر منطقه قفقاز و یک بندر مهم کشتیرانی در دریای خزر محسوب می‌شود، این شهر همه ساله مورد توجه توریست های بسیاری قرار دارد که برای گذران اوقات فراغت خود یا استراحتی کوتاه مدت و یا حضور در مسابقات و رویداد های بین المللی که همه ساله در این شهر برگزار می‌شود به این شهر سفر میکنند.
ایرانیان زیادی در آذربایجان و بصورت متمرکز در شهر باکو زندگی میکنند که حال یا فعالیت کاری آنها در این شهر میگذرد، یا در این شهر به تحصیل می‌پردازند.
اگر قصد ارسال پول به آذربایجان دارید ما در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما از طریق روش های زیر انجام خواهیم داد در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد روش های حواله یا ارسال پول به آذربایجان بیشتر بدانید.

هرآنچه باید درباره ی حواله پول به آذربایجان بدانید

آذربایجان به یقین یکی از پرمخاطب ترین و از جمله کشورهایی است که ایرانیان زیادی در آنجا میزبانی می شوند و هر ساله تعداد زیادی مهاجر، دانشجو به این کشور نقل مکان می کنند و حتما با مشکل حواله پول یا دلار از آذربایجان به ایران یا از ایران به آذربایجان را دارند.

سوکیت با تجربه بلند مدت در زمینه انجام حواله های بین المللی و انتقال پول از طریق صرافی های مطمئن کشور این کار را برای شما انجام می‌دهد. در حواله کردن دلار، یورو یا منات به آذربایجان و بلعکس شما را کمک کند. سوکیت با دارا بودن مجموعه ی متنوعی از خدمات ارزی از جمله: ارسال حواله بانکی به آذربایجان، حواله اکسپرس یا تحویل فوری و نقدی آذربایجان، انتقال پول از آذربایجان به ایران و… همواره سعی کرده است که مشتریان خود بهترین خدمات را ارائه کند.

خدمات حواله دلار به کشور آذربایجان برای ارسال حواله به آذربایجان از طریق سیستم بانکی  به داشتن اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام و آدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده و شماره ترانزیت بانک مقصد نیاز است. مبلغ شما در مدت زمان کوتاه در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیماً به حساب بانکی دریافت کننده حواله واریز می گردد. به کلیه بانک ها امکان ارسال حواله دلار آذربایجان به صورت سوئیفت وجود دارد.

همچنین اگر قصد دریافت وسترن یونیون و نقد کردن آن را دارید میتوانید از طریق ما این کار را انجام دهید. ما حواله وسترن شما را نقد کرده و مبلغ را به ریال در ایران به شما تحویل می‌دهیم.

روش های تحویل پول در باکو

تحویل دستی

بعد از اعلام نرخ روز ارز و مشخص شدن مقدار از سمت مشتریان گرامی و بعد از پرداخت و تسویه فاکتور صادر شده از طرف مجموعه همکاران ما هماهنگی های لازم را جهت تحویل پول به شما در زمان معین انجام خواهند داد.

واریز به حساب بانکی

همچنین همکاران ما قادر هستند، مبلغ تعیین شده و مشخص را به حساب مورد نظر شما در بانک مورد نظر شما پرداخت کنند، این کار نسبت به دو روش ذکر شده از این مطلب کمی زمان بر است و شامل کارمزد بانکی می‌شود.

شارژ کارت بانکی

همچنین همکاران ما قادر هستند، کارت های بانکی شما از بانک های آذربایجان را بصورت یورویی، مناتی و دلاری در مدت زمان مشخص شده بعد از تسویه فاکتور شارژ کرده و رسید آن را حضورتان ارسال کنند

مختصری درباره باکو

موقعیت جغرافیایى و اطلاعات شهر باکو : می توان از باکو به عنوان بزرگترین و زیباترین شهر آذربایجان و همچنین بزرگ ‌ترین شهری بندری دریاچه خزر در منطقه قفقاز نام برد. این شهر زیبا ۲۸ متر پایین تر از سطح دریا در شبه جزیره آبشرون که در ساحل غربی دریایچه خزر قرار گرفته و جزو یکی از مناطق نفت خیز جهان به شمار می رود که طبق بررسی ها دارای نفت سنگین می‌باشد.

باکو به دوازده منطقه شهری یا اداری رسمی و ۴۸ محله تقسیم شده، سرزمینی زیبا و بسیار فرهنگی که بخش هایی از شهر قدیمی آن به همراه کاخ شیروان شاهان (به ترکی آذربایجانی، شیروانشاهلار سارایی) و قلعه دختر که با نام قیر گالاسی معروف است به عنوان میراث جهانی یونسکو در سال ۲۰۰۰ به ثبت رسیده اند. بر اساس رتبه بندی های سایت لونلی پلنت باکوی پایتخت آذربایجان و در میان ۱۰ شهر برتر با زندگی شهری شبانگاهی لذت بخش قرار دارد. همچنین می توان از این شهر به عنوان یکی از مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی آذربایجان نام برد، جایی که بسیاری از کمپانی های بزرگ آذربایجانی در آن مستقر هستند. بندر تجاری و بین المللی‌باکو در طول سال زیرساختهای لازم برای حمل و نقل بیش از دو میلیون تن کالای عمومی و خشک را دارا است. در سال های اخیر،باکو این شهر زیبای قفقاز افتخار میزبانی از رویدادهای بسیار مهمی در سطوح بین المللی را داشته، رویدادهایی مهمی نظیر پنجاه و هفتمین دوره از مسابقات یورو ویژن در سال ۲۰۱۲، بازی های اروپایی سال ۲۰۱۵، اتومبیل رانی فرمول یک گرند پری (Grand Prix) سال ۲۰۱۶، چهارمین مسابقات همبستگی اسلامی و مسابقات اتومبیل رانی فرمول یک گرندپری آذربایجان در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸. همچنین مسابقات یوفا یورو ۲۰۲۰ نیز در این شهر آذربایجان برگزار خواهند شد و جزو گزینه های انتخابی برای اکسپو ۲۰۲۵ (Expo 2025) در مقابل یکاترینبورگ، روسیه، اوسکا و ژاپن می باشد. در این شهر بادهای بسیار خشنی نیز می وزد تا جاییکه گاها از آن به عنوان شهر بادها نیز یاد می شود. همچنین این شهر دومین کشور در منطقه قفقاز است که بعد از اوکراین میزبان فینال یکی از دو لیگ معتبر اروپایی یعنی لیگ اروپا در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

جمعیت باکو : طبق سرشماری های رسمی دولت جمهوری آذربایجان آمار جمعیت در سال ۲۰۰۹ به حدود ۲.۵۷۰.۰۰۰ نفر میرسید، اما اکنون و طبق تحقیقات و بررسی در سال ۲۰۱۸ و آمار رسمی منتشر شده جمعیت این شهر به حدود ۳.۵۰۰.۰۰۰ هزار نفر میرسد.