هتل باکو : در باکو هتل های 5 ستاره های کمی وجود دارند اما این هتل های 5 ستاره در آینده ای نزدیک به تعداد قابل توجهی افزایش پیدا خواهند کرد. بهترین هتل های 5 ستاره باکو را در این مطلب با هم مرور میکنیم.

کشور آذربایجان و شهر باکو شاید پیشرفته ترین کشور همسایه نزدیک به ما باشد که اگر هر وقت اراده سفر به باکو را داشته باشیم با تهیه ویزای آذربایجان در کمتر از چند ساعت به صورت فوری میتوانیم به صورت زمینی با ورود به شهرهای مرزی خودمان در آستارا در استان گیلان و یا مرز بیله سوار در استان اردبیل در کمتر از 3 تا 5 ساعت به باکو برسیم ویا اگر قصد سفر هوایی داشته باشیم تقریبا بین دو تا سه پرواز روزانه از شرکتهای هواپیمایی ماهان، شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا شرکت هواپیمایی بوتا آذربایجان در یک پرواز 1 ساعته به باکو قدم بگذاریم.

شهر باکو پس از استقلال آذربایجان در کمتر از 10 سال اخیر توانسته به یکی از قطبهای گردشکری شرق اروپا تبدیل شود و در سال 2017 توانست به انتخاب سازمان جهانی گردشگری به عنوان اولین شهر در جذب توریست در دنیا انتخاب شود . این پیشرفت مدیون برنامه ریزی دقیق  دولت آذربایجان در رسیدن به این جایگاه بود که برای رسیدن به این مهم اقدام به ساخت زیر ساختهای گردشگری همانند فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو به شکل بسیار مدرن و بینظیر ، ساخت بیش از 200 هتل در باکو و مجموع 500 هتل آذربایجان ، ساخت زیر ساختهای جاده ای و گردشگری و همچنین نکته بسیار حائز اهمیت برگزاری رویداهای ورزشی ، مسابقات مهم ورزشی نظیر مسابقات گرندپری فرمول یک باکو ، مسابقات المپیک اروپایی یا بازیهای اروپایی باکو ، مسابقات ، مسابقات جام جهانی فوتبال زنان در باکو ، مسابقات اتومبیل رانی دی تی ام  و …. ویا در موسیقی ، جشنواره موسیقی جاز در شهر قبله ، مسابقات موسیقی یورو ویژن در باکو و  …. نمود .

 بهترین هتل باکو 5 ستاره

مهمترین نکته در جذب توریست هتل و کیفیت هتل می باشد . می توان از همه کسانی که به باکو و استانبول سفر کرده اند سوال کرد که کیفیت هتل های برند 5 ستاره در باکو بهتر است یا استانبول؟ و قطعا با این جواب رو به خواهید شد که کیفیت هتل های برند در باکو فوق العاده از استانبول و کشورهای حاشیه ای بهتر است.

شرکت باکو گشت بیش از 8 سال است که در باکو به صورت تخصصی اقدام به ارزیابی تک تک هتل های باکو نموده و میتواند بهترین هتل باکو را با توجه به جمع آوری نظرات میهانان خود در اختیارتان قرار دهد تا بتوانید به راحتی برای اقامت خود در یکی از آنها تصمیم گیری کنید.

هتل 5 ستاره فور سیزنزباکو

برند فور سیزنز و هتل فور سیزنز در سال 1961 در دنیا شروع به کار کرده و در کمتر از 60 سال توانسته جزء بهترین هتل ها در در دنیا جایگاه ویژ کسب کند و از نظر رتبه در هتل های باکو میتوان گفت بهترین هتل باکو می باشد.

فور سیزنز باکو واقع در میدان آز نفت در جنوب قسمت شهری قدیمی باکو یا ایچری شهر و کنار کاخ ریاست جمهوری یا پرزیدنت آپارتی واقع شده است . این هتل دارای 171 اتاق و 27 سویت لوکس و 2 سویت بزرگ خاص پرزیدنتال می باشد . موقیعیت فور سیزنز بی نظیر است بهترین میدان، منظره دریا بلوار ملی، بندر گاه کشتی های کروز،  شهر قدیمی و خیابان برندها یا نفچیلار همه و همه آنرا احاطه کرده است. معماری اروپای غربی و خاص فور سیزنز و کیفیت پذیرایی قطعا شما را متحیر خواهد کرد.

هتل فور سیزنس - هتل باکو
هتل فور سیزنس باکو، هتل های باکو

هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت باکو

هتل ماریوت یعنی برندی که در 122 کشور جهان با 6000 زیر مجموعه و درآمد 17 میلیارد دلاری سال 2016 برای یکسال و تجربه بیش از 80 سال که  از سال 1927 می باشد که امروز یکی از معتبرترین برندهای هتل در دنیا محسوب می شود. اما هتل جی دبلیو ماریوت باکو یا همان جی دبلیو ماریوت باکو آبشرون باکو دارای 23 طبقه 230 اتاق و 13 سویت با بالکن های رو به دریا و شهر ، 7 سویت بی نظیر و فوق العاده و 13 اتاق کنفرانس و بهترین رستورانهای شرقی و اروپایی و بار معروف بوداها بار تجربه ای دل انگیز را برایتان رقم خواهد زد. میدان آزاد لیق ، بندر باکو ، خیابان نفت چی لار ، مرکز خرید پورت باکو کاملا کنار شما هستند زمان ورودتان به داخل هتل فضای لوکس جذبتان میکند معماری مدرن مبهوتتان میکند.

شاید هتل ماریوت باکو هیچ چیزی کمتر از فورسیزنز باکو ندارد و تنها قیمت کمی مناسبتر آن می تواند شما را در انتخاب بین این دو هتل باکو وسوسه کند.

رزرو هتل باکو
هتل جی دبلیو ماریوت – رزرو هتل های باکو

هتل 5 ستاره فیرمونت باکو

هتل فیرمونت در سال 1907 در امریکا تاسیس شد و با توجه به اینکه فیرمونت بیش از گسترش زنجیره هتل تمرکز فراوانی روی کیفیت داشته دارای 130 هتل و زیر مجموعه در سراسر دنیا می باشد که درسال 2014 تونست جزء 100 هتل برتر دنیا باشد. فیرمونت باکو واقع در نماد نوین شهر باکو یعنی برجهای شعله قرار دارد که 182 متر ارتفاع هر ضلع این برجها بوده که با بوجه ای بیش از 350 میلیون دلار در سال 2007 ساخته شده و پس از تکمیل با 10000 لامپ ال ای دی شبهای باکو رو با شعلهای نمادینش حیرت انگیز میکند و شاید شبهای باکو و زندگی شبانه باکو بدون این برجها خیلی کمرنگتر شود.

هتل فیرمونت دارای 318 اتاق و 19 سویئت گلد در بیش از 20 طبقه و ارتفاع خود برج در بالای تپه بام باکو قرار گرفته است که اگر شما اتاق های رو به دریا را انتخاب کنید شک نکنید در بهشت باکو قرار دارید تمام دریای خزر و شهر باکو در ان بلندا زیر پاهای شما قرار گرفته است سرویس بی نظیر فیرمونت باکو شما را برای بازگشت دوباره تان به این هتل باکو جادو خواهد کرد.

هتل فیرمونت باکو ، هتل باکو
هتل فیرمونت باکو ، هتل های باکو

هتل 5 ستاره هیلتون باکو

وقتی مثلا صحبت از برند لوکس در عموم مردم در هتل ها نامی به میان می آید، هیلتون با 100 سال سابقه 5100 زیر مجموعه و حضور در 103 کشور دنیا بهترین ها را در اختیار دارد. هیلتون باکو دارای 309 اتاق در بیش از 20 طبقه در قلب باکو واقع شده است . فضای زیبا معماری عالی و از همه مهم تر پذیرایی هیلتون در باکو پذیرای شما خواهد بود . میدان آزاد لیق ، بندر باکو ، خیابان نفت چی لار ، مرکز خرید پورت باکو کاملا کنار شما هستند. از همه مهم تر فاصله شما با مرکز خرید پارک بولوار و ساحل در عین حال که در مرکز شهر هستید کمتر از 100 متر می باشد. میتوان گفت هیلتون باکو یعنی 5 ستاره بی نظیر برای یک سفر خانوادگی و از همه مهمتر یک سفر کاری به باکو است و از حیث دارا بودن هر دو خصیصه بیزنس و فامیلی بهترین انتخاب خواهد بود.

هتل هیلتون باکو ، هتل باکو
هتل هیلتون باکو ، هتل های باکو

هتل بولوار باکو

هتل بولوار باکو یا همان هتل بلوار باکو که در ایران اشتباها به بولیوارد باکو در برخی از نا آشنایان به باکو رایج شده بزرگترین هتل آذربایجان میباشد. این هتل دارای 818 اتاق و سوئیت تنها هتل 5 ستاره ساحلی شهری در باکو هست که در بولوار ملی واقع شده است. هتل بولوار از مجموعه اتوگراف کالکشن با قیمتی بسیار مناسب به انتخاب باکو گشت و همه میهمانان آن در همه 5 ستاره با کیفیترین و مناسب ترین قیمت را در اختیار دارد . فضای هتل بلوار انقدر بزرگ هست که شما در داخل شهر باکو خودتان را محصور نخواهید دید. هتل بولوار یکی از بهترین 5 ستارههای باکو است چون بهترین خدمات در کنار بهترین قیمت در اختیارتان می باشد.

هتل بلوار باکو ، هتل باکو
هتل بلوار باکو ، هتل های باکو

هتل اینتوریست باکو

هتل اینتوریست باکو دارای 150 اتاق از مجموعه 5 ستارهای برند اینتوریست با 80 سال سابقه است که بهترین 5 ستاره کوچک باکو با معماری مدرن ، شیک و خودمانی است . این هتل در 500 متری میدان آز نفت ، 500 متری میدان پرچم، منظره دریا  و بلوار ملی ، چرخ و فلک بزرگ باکو ،  شهر قدیمی و خیابان برندها یا نفچیلار قرار گرفته است.

هتل این توریست باکو ، هتل باکو

باکو گشت تنها مجری تور باکو مستقر در باکو آذربایجان با کادری مجرب و قیمت های ثابت در تمام ایام سال میتواند بهترین هتل باکو را برایتان رزرو کند.