هتل باکو : در باکو هتل های ۵ ستاره های کمی وجود دارند اما این هتل های ۵ ستاره در آینده ای نزدیک به تعداد قابل توجهی افزایش پیدا خواهند کرد. بهترین هتل های ۵ ستاره باکو را در این مطلب با هم مرور میکنیم.

کشور آذربایجان و شهر باکو شاید پیشرفته ترین کشور همسایه نزدیک به ما باشد که اگر هر وقت اراده سفر به باکو را داشته باشیم با تهیه ویزای آذربایجان در کمتر از چند ساعت به صورت فوری میتوانیم به صورت زمینی با ورود به شهرهای مرزی خودمان در آستارا در استان گیلان و یا مرز بیله سوار در استان اردبیل در کمتر از ۳ تا ۵ ساعت به باکو برسیم ویا اگر قصد سفر هوایی داشته باشیم تقریبا بین دو تا سه پرواز روزانه از شرکتهای هواپیمایی ماهان، شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا شرکت هواپیمایی بوتا آذربایجان در یک پرواز ۱ ساعته به باکو قدم بگذاریم.

شهر باکو پس از استقلال آذربایجان در کمتر از ۱۰ سال اخیر توانسته به یکی از قطبهای گردشکری شرق اروپا تبدیل شود و در سال ۲۰۱۷ توانست به انتخاب سازمان جهانی گردشگری به عنوان اولین شهر در جذب توریست در دنیا انتخاب شود . این پیشرفت مدیون برنامه ریزی دقیق  دولت آذربایجان در رسیدن به این جایگاه بود که برای رسیدن به این مهم اقدام به ساخت زیر ساختهای گردشگری همانند فرودگاه بین المللی حیدر علی اف باکو به شکل بسیار مدرن و بینظیر ، ساخت بیش از ۲۰۰ هتل در باکو و مجموع ۵۰۰ هتل آذربایجان ، ساخت زیر ساختهای جاده ای و گردشگری و همچنین نکته بسیار حائز اهمیت برگزاری رویداهای ورزشی ، مسابقات مهم ورزشی نظیر مسابقات گرندپری فرمول یک باکو ، مسابقات المپیک اروپایی یا بازیهای اروپایی باکو ، مسابقات ، مسابقات جام جهانی فوتبال زنان در باکو ، مسابقات اتومبیل رانی دی تی ام  و …. ویا در موسیقی ، جشنواره موسیقی جاز در شهر قبله ، مسابقات موسیقی یورو ویژن در باکو و  …. نمود .

 بهترین هتل باکو ۵ ستاره

مهمترین نکته در جذب توریست هتل و کیفیت هتل می باشد . می توان از همه کسانی که به باکو و استانبول سفر کرده اند سوال کرد که کیفیت هتل های برند ۵ ستاره در باکو بهتر است یا استانبول؟ و قطعا با این جواب رو به خواهید شد که کیفیت هتل های برند در باکو فوق العاده از استانبول و کشورهای حاشیه ای بهتر است.

شرکت باکو گشت بیش از ۸ سال است که در باکو به صورت تخصصی اقدام به ارزیابی تک تک هتل های باکو نموده و میتواند بهترین هتل باکو را با توجه به جمع آوری نظرات میهانان خود در اختیارتان قرار دهد تا بتوانید به راحتی برای اقامت خود در یکی از آنها تصمیم گیری کنید.

هتل ۵ ستاره فور سیزنزباکو

برند فور سیزنز و هتل فور سیزنز در سال ۱۹۶۱ در دنیا شروع به کار کرده و در کمتر از ۶۰ سال توانسته جزء بهترین هتل ها در در دنیا جایگاه ویژ کسب کند و از نظر رتبه در هتل های باکو میتوان گفت بهترین هتل باکو می باشد.

فور سیزنز باکو واقع در میدان آز نفت در جنوب قسمت شهری قدیمی باکو یا ایچری شهر و کنار کاخ ریاست جمهوری یا پرزیدنت آپارتی واقع شده است . این هتل دارای ۱۷۱ اتاق و ۲۷ سویت لوکس و ۲ سویت بزرگ خاص پرزیدنتال می باشد . موقیعیت فور سیزنز بی نظیر است بهترین میدان، منظره دریا بلوار ملی، بندر گاه کشتی های کروز،  شهر قدیمی و خیابان برندها یا نفچیلار همه و همه آنرا احاطه کرده است. معماری اروپای غربی و خاص فور سیزنز و کیفیت پذیرایی قطعا شما را متحیر خواهد کرد.

هتل فور سیزنس - هتل باکو
هتل فور سیزنس باکو، هتل های باکو

هتل ۵ ستاره جی دبلیو ماریوت باکو

هتل ماریوت یعنی برندی که در ۱۲۲ کشور جهان با ۶۰۰۰ زیر مجموعه و درآمد ۱۷ میلیارد دلاری سال ۲۰۱۶ برای یکسال و تجربه بیش از ۸۰ سال که  از سال ۱۹۲۷ می باشد که امروز یکی از معتبرترین برندهای هتل در دنیا محسوب می شود. اما هتل جی دبلیو ماریوت باکو یا همان جی دبلیو ماریوت باکو آبشرون باکو دارای ۲۳ طبقه ۲۳۰ اتاق و ۱۳ سویت با بالکن های رو به دریا و شهر ، ۷ سویت بی نظیر و فوق العاده و ۱۳ اتاق کنفرانس و بهترین رستورانهای شرقی و اروپایی و بار معروف بوداها بار تجربه ای دل انگیز را برایتان رقم خواهد زد. میدان آزاد لیق ، بندر باکو ، خیابان نفت چی لار ، مرکز خرید پورت باکو کاملا کنار شما هستند زمان ورودتان به داخل هتل فضای لوکس جذبتان میکند معماری مدرن مبهوتتان میکند.

شاید هتل ماریوت باکو هیچ چیزی کمتر از فورسیزنز باکو ندارد و تنها قیمت کمی مناسبتر آن می تواند شما را در انتخاب بین این دو هتل باکو وسوسه کند.

رزرو هتل باکو
هتل جی دبلیو ماریوت – رزرو هتل های باکو

هتل ۵ ستاره فیرمونت باکو

هتل فیرمونت در سال ۱۹۰۷ در امریکا تاسیس شد و با توجه به اینکه فیرمونت بیش از گسترش زنجیره هتل تمرکز فراوانی روی کیفیت داشته دارای ۱۳۰ هتل و زیر مجموعه در سراسر دنیا می باشد که درسال ۲۰۱۴ تونست جزء ۱۰۰ هتل برتر دنیا باشد. فیرمونت باکو واقع در نماد نوین شهر باکو یعنی برجهای شعله قرار دارد که ۱۸۲ متر ارتفاع هر ضلع این برجها بوده که با بوجه ای بیش از ۳۵۰ میلیون دلار در سال ۲۰۰۷ ساخته شده و پس از تکمیل با ۱۰۰۰۰ لامپ ال ای دی شبهای باکو رو با شعلهای نمادینش حیرت انگیز میکند و شاید شبهای باکو و زندگی شبانه باکو بدون این برجها خیلی کمرنگتر شود.

هتل فیرمونت دارای ۳۱۸ اتاق و ۱۹ سویئت گلد در بیش از ۲۰ طبقه و ارتفاع خود برج در بالای تپه بام باکو قرار گرفته است که اگر شما اتاق های رو به دریا را انتخاب کنید شک نکنید در بهشت باکو قرار دارید تمام دریای خزر و شهر باکو در ان بلندا زیر پاهای شما قرار گرفته است سرویس بی نظیر فیرمونت باکو شما را برای بازگشت دوباره تان به این هتل باکو جادو خواهد کرد.

هتل فیرمونت باکو ، هتل باکو
هتل فیرمونت باکو ، هتل های باکو

هتل ۵ ستاره هیلتون باکو

وقتی مثلا صحبت از برند لوکس در عموم مردم در هتل ها نامی به میان می آید، هیلتون با ۱۰۰ سال سابقه ۵۱۰۰ زیر مجموعه و حضور در ۱۰۳ کشور دنیا بهترین ها را در اختیار دارد. هیلتون باکو دارای ۳۰۹ اتاق در بیش از ۲۰ طبقه در قلب باکو واقع شده است . فضای زیبا معماری عالی و از همه مهم تر پذیرایی هیلتون در باکو پذیرای شما خواهد بود . میدان آزاد لیق ، بندر باکو ، خیابان نفت چی لار ، مرکز خرید پورت باکو کاملا کنار شما هستند. از همه مهم تر فاصله شما با مرکز خرید پارک بولوار و ساحل در عین حال که در مرکز شهر هستید کمتر از ۱۰۰ متر می باشد. میتوان گفت هیلتون باکو یعنی ۵ ستاره بی نظیر برای یک سفر خانوادگی و از همه مهمتر یک سفر کاری به باکو است و از حیث دارا بودن هر دو خصیصه بیزنس و فامیلی بهترین انتخاب خواهد بود.

هتل هیلتون باکو ، هتل باکو
هتل هیلتون باکو ، هتل های باکو

هتل بولوار باکو

هتل بولوار باکو یا همان هتل بلوار باکو که در ایران اشتباها به بولیوارد باکو در برخی از نا آشنایان به باکو رایج شده بزرگترین هتل آذربایجان میباشد. این هتل دارای ۸۱۸ اتاق و سوئیت تنها هتل ۵ ستاره ساحلی شهری در باکو هست که در بولوار ملی واقع شده است. هتل بولوار از مجموعه اتوگراف کالکشن با قیمتی بسیار مناسب به انتخاب باکو گشت و همه میهمانان آن در همه ۵ ستاره با کیفیترین و مناسب ترین قیمت را در اختیار دارد . فضای هتل بلوار انقدر بزرگ هست که شما در داخل شهر باکو خودتان را محصور نخواهید دید. هتل بولوار یکی از بهترین ۵ ستارههای باکو است چون بهترین خدمات در کنار بهترین قیمت در اختیارتان می باشد.

هتل بلوار باکو ، هتل باکو
هتل بلوار باکو ، هتل های باکو

هتل اینتوریست باکو

هتل اینتوریست باکو دارای ۱۵۰ اتاق از مجموعه ۵ ستارهای برند اینتوریست با ۸۰ سال سابقه است که بهترین ۵ ستاره کوچک باکو با معماری مدرن ، شیک و خودمانی است . این هتل در ۵۰۰ متری میدان آز نفت ، ۵۰۰ متری میدان پرچم، منظره دریا  و بلوار ملی ، چرخ و فلک بزرگ باکو ،  شهر قدیمی و خیابان برندها یا نفچیلار قرار گرفته است.

هتل این توریست باکو ، هتل باکو

باکو گشت تنها مجری تور باکو مستقر در باکو آذربایجان با کادری مجرب و قیمت های ثابت در تمام ایام سال میتواند بهترین هتل باکو را برایتان رزرو کند.