باکو گشت، تور باکو – با اعلام رسمی یوفا باکو به عنوان میزبان فینال رقابت های لیگ اروپا در سال 2019 انتخاب شد، این در حالی است که چندین پیش قره باغ آذربایجان موفق شده بود جواز صعود به لیگ قهرمانان اروپا را بدست بیاورد.

این دیدار در 29 می 2019 در ورزشگاه المپیک باکو برگزار خواهد شد. ورزشگاه المپیک باکو در سال 2015 برای میزبانی رقابت های اروپایی تاسیس شد. این ورزشگاه گنجایش 69870 نفر را دارد . آغاز ساخت این ورزشگاه در سال 2011 شروع و در سال 2015 قبل از برگزاری رقابت های اروپایی به اتمام رسید.

باکو پیش از این نیز میزبان رقابت های مهم اروپایی و بین المللی زیادی بوده است که از جمله آنها میتوان به رقابت های فرمول یک جایزه بزرگ آذربایجان که دو سال از برگزاری آن میگذرد و همچنین برگزاری مسابقات بازی‌های اروپایی در سال 2015 اشاره کرد. همچنین باکو امسال میزبان رقابت های بازیهای کشور‌های اسلامی هم بود که آذربایجان توانست در این رقابت ها بالاتر از ترکیه و ایران قهرمان شود. {گزارش بازیهای کشورهای اسلامی}

تصاویر ورزشگاه المپیک باکو میزبان فینال لیگ اروپا در سال 2019

.
باکو گشت مجری اختصاصی تور باکو مستقر در باکو آذربایجان، برای این مسابقه در آینده نچندان دور تور ویژه اختصاص خواهد داد که میتوانید برای اطلاع از آن در کانال اطلاع رسانی ما یا در خبرنامه ایمیلی عضو شوید.

تور لیگ اروپا ، آرسنال و چلسی به همراه بلیط
تور لیگ اروپا ، آرسنال و چلسی به همراه بلیط