تور باکو ویژه کریسمس 2020 ، تور باکو ژانویه

تور باکو ویژه کریسمس 2020 ، تور باکو ژانویه

تور باکو ، باکوگشت: تور زمینی و هوایی ویژه کریسمس 2020 باکو با ارائه خدمات کامل ترانسفر های مرزی و فرودگاهی ویزای توریستی در هتل های تاپ و بی نظیری همچون گورگود و هتل 5 ستاره گرین سیتی برگزار میگردد.، هتل های ذکر شده با قیمت مناسب و امکانات بی نظیر میتوانند در ایام کریسمس شبهای خاطره انگیزی را برایتان به ارمقان آورند
ارائه دهنده ی این تور آژانس مرجع سفر است که سابقه طولانی مدت در اجرای تورهای باکو و همکاری با باکوگشت دارد

کریسمس چیست؟

کریسمَس (زبان انگلیسی: Christmas) یا نوئل (زبان فرانسوی: Noël) جشنی است در آیین مسیحیت که به منظور گرامی‌داشت زادروز عیسی مسیح برگزار می‌شود. بسیاری از اعضای کلیسای کاتولیک روم و پیروان آیین پروتستان، کریسمس را در روز ۲۵ دسامبر جشن گرفته و بسیاری آن را در شامگاه ۲۴ دسامبر نیز برگزار می‌کنند. اعضای بیشتر کلیساهای ارتودوکس در سراسر دنیا نیز روز بیست و پنجم دسامبر را به عنوان میلاد مسیح جشن می‌گیرند. برخی از مسیحیان ارتودوکس در روسیه، اوکراین، سرزمین مقدس (ناحیه تاریخی فلسطین کنونی) و دیگر مکانها، به سبب پیروی از گاهشماری یولیانی، جشن کریسمس را در روز ۷ ژانویه برپا می‌دارند. کلیسای حواری ارمنی طبق سنت منحصر به فردی، روز میلاد و همچنین روز غسل تعمید مسیح را هم‌زمان در روز ششم ژانویه جشن می‌گیرند.

کریسمس در باکو

کریسمس در باکو

کریسمس در باکو

کریسمس در باکو

ایام دوازده روزه کریسمس با سالروز میلاد مسیح در ۲۵ دسامبر آغاز گشته و تا جشن خاج‌شویان در روز ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. هرچند مهم‌ترین عید مذهبی در گاهشمار مسیحی، روز عید پاک (به عنوان روز مصلوب شدن و رستاخیز عیسی) است، بسیاری به‌خصوص در کشورهای ایالات متحده و کانادا، کریسمس را مهم‌ترین رویداد سالانه مسیحی محسوب می‌دارند. با وجودی که این روز یک عید مذهبی شناخته می‌شود از اوایل سده بیستم میلادی به بعد به‌طور گسترده به عنوان یک جشن غیر مذهبی برگزار شده و برای بیشتر مردم، این ایام فرصتی است برای دور هم جمع شدن اقوام و دوستان و هدیه دادن به هم. کریسمس با آیین‌های ویژه‌ای به‌طور مثال آراستن یک درخت کاج، برگزار شده و شخصیتی به نام بابانوئل در آن نقشی مهم دارد.

قیمت های تور باکو کریسمس 2020

دانلود پکیج قیمت تور باکو

 

No Comments Yet.

Leave a comment