آشنایی با بهترین مراکز خرید باکو

آشنایی با بهترین مراکز خرید باکو

باکوگشت : در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین مراکز خرید باکو آشنا کنیم بخش جدا نشدنی از یه تور مسافرتی تقریبا خرید و دیدن از مراکز خرید آن شهر است ، پس با ما در ادامه همراه باشید تا بطور کامل با مراکز خرید باکو آشنا شوید .

مرکز خرید گنجلیک باکو

مرکز خرید گنجلیک در منطقه گنجلیک در کنار ایستگاه متروی گنجلیک با دو طبقه پارکینگ در زیرزمین و پنج طبقه فوقانی می باشد. این مرکز در چهار طبقه شامل برندهای پوشاک معروف ترکیه و بسیار مناسب و دوطبقه فوقانی شامل رستوران و فود کورت و سینما و شهر بازی طراحی شده است .

مراکز خرید باکو

مرکز خرید مترو پارک

مرکز خرید مترو پارک در منطقه نریمانف در کنار اتوبان حیدر علیف با دو طبقه پارکینگ در زیرزمین و چهار طبقه پارکینگ در کنار مجتمع متصل به مرکز خرید می باشد. این مرکز در چهار طبقه شامل برندهای پوشاک معروف ترکیه و بسیار مناسب و دوطبقه فوقانی شامل رستوران و فود کورت و سینما و شهر بازی طراحی شده است .

مراکز خرید باکو ، مترو پارک

مرکز خرید پورت باکو

این مرکز خرید در مرکز شهر در کنار بندر قدیمی شهرباکو و برج تجاری پورت باکو و مجتمع مسکونی باکو رزیدنس قرار گرفته است .این مرکز خرید در ۲ طبقه منفی با پارکینگ های مجهز و تمیز و 4 طبقه فوقانی بسیار وسیع طراحی شده است که تقریبا تمامی برند های لاگژی در این مجتمع قرار گرفته اند و می توان گفت بهترین مرکز خرید این شهر است .

مراکز خرید باکو ، پورت باکو

مرکز خرید 28

مرکز خرید ۲۸ : این مرکز خرید در مرکز شهر در کنار بانک مرکزی آذربایجان یا میللی بانک قرار گرفته است .این مرکز خرید در ۲ طبقه منفی با پارکینگ های مجهز و تمیز و ۵ طبقه فوقانی بسیار وسیع طراحی شده که طبقه چهار آن فود کورت از تمامی برندهای مختلف و طبقه پنجم سینما های مدرن اختصاص یافته است. البته طبقات یک تا سه شامل برندهای پوشاک معروف اما بسیار مناسب در دسترس شما خواهد بود .

مراکز خرید باکو ، 28 باکو

بازار های محلی باکو نیز مکان های مناسبی برای سنتی پسندان به شمار میرود ، این بازار ها اقلب در محدوده ایچری شهر دایر هستند که میتوانید از آنها استفاده کنید.


راهنمای سفر به باکو آذربایجان ، مراکز خرید باکو

2 Responses

  1. Very nice city!

    • Raha Azad

      Sure

Leave a comment