شرکت باکوگشت اولین و تنها شرکت کارگزار ایرانی و تخصصی تور باکو است که با تمام توان همواره تلاش داشته جایگاه اول خود را در کیفیت ارائه و اجرای خدمات کارگزاری حفظ نمونده و همواره رضایت مشتریان را بدست بیاورد. کارگزاری باکوگشت تمامی مجوز های رسمی در این زمینه را دارا می‌باشد و تاکنون با لطف و همراهمی خداوند  سالانه به بیش از ۶ هزار نفر از هموطنانمان خدمت رسانی می کند.

کارگزاری باکوگشت تنها کارگزار معتبر و رسمی باکو است که در نوروز ۹۷ به لطف و مدد خدواند و با تلاش و پشتکار رتبه ۱ فروش هتل های ۵ ستاره باکو نائل آمد. این افتخار با تلاش بی وقفه مجموعه بزرگ باکوگشت در ایران و باکو به ثمر نشست و در آینده نیز ادامه دار خواهد بود. باکوگشت تنها شرکت رسمی کارگزاری ایرانی در باکو بوده که هدفی جز رضایت مشتریان خود نداشته و از ابتدا تا انتهای سفر، همواره در جهت رضایت مسافران و میهمانان گرامی تمام تلاش خود را بکار می گیرد تا خاطرات خوبی از آذربایجان و شهر باکو برای مسافران گرامی رقم بخورد.

خدمات کارگزار باکوگشت

رزرواسیون بهترین هتل های باکو: باکوگشت تنها شرکتی است که خدمات رزرو بهترین هتل های باکو از جمله ۵ ستاره و ۴ ستاره تاپ را در باکو انجام میدهد. الباقی هتل های باکوگشت بهترین هتل های ۴ ستاره و گاها ۳ ستاره با لوکیشن و کیفیت بسیار عالی است که علی رقم قیمت عالی می توانید به راحتی به مناطق توریستی، مراکز خرید و تفریحی به راحتی دسترسی داشته باشید.

ترانسفر فرودگاهی: سرویس ترانسفر فرودگاهی بسیار منظم و عالی با اتومبیل های مدرن و بروز به همراه لیدرهای بسیار مجرب در فرودگاه آماده خدمت رسانی به شما می‌باشد.

تورهای گشت شهری: افتخار است اگر این را بگوییم که تا به حال ۹۹% مسافران و میهمانان ما در باکوگشت از خدمات تورهای گشت شهری و آپشنال رضایت کامل داشته اند. ما بهترین تورهای شهری ممکن را با لیدرهای بسیار مجرب و کاملا آشنا به تاریخ و فرهنگ آذربایجان اجرا می کنیم. تورهای گشت شهری و آپشنال ما چه در باکو و چه در سایر شهرستان های آذربایجان بی نظیر هستند و یکبار تجربه آن تقریبا اکثر مسافران ما اتفاق می افتد.

ویزای آذربایجان: ما ویزای الکترونیکی آذربایجان را به سرعت و به راحتی برای شما اخذ می کنیم و در سال گذشته تنهای در کارگزار باکوگشت سالانه بالغ بر ۵ هزار ویزای توریستی صادر کرده ایم.

چنانچه قصد همکاری در زمینه های مختلف امور کارگزاری دارید یا تعرفه خدمات کارگزاری باکوگشت را جویا می‌شوید با ایمیل زیر در ارتباط باشید. ما بهترین آفر خود را تقدیم شما می کنیم. کمترین سود و بالاترین رضایت مندی همیشه ازآن ماست.
ceo@thisisbaku.com